• Gloria UC VR1 Zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Anthonissen, JennyOverige stafTeammanager
    Jansen, TonnyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 nov. 08:45JEKA JO13-2 - Gloria UC JO13-1Sportpark Beukenlaan
    14 nov. 09:30Gloria UC JO14-1 - Viola JO14-1Sportpark Boschoven
    14 nov. 10:00DVVC MO17-1 - Gloria UC MO17-1Sportpark Dongekant
    14 nov. 11:00Gloria UC JO13-2 - DIA JO13-2GSportpark Boschoven
    14 nov. 13:00Gloria UC MO15-1 - Viola MO15-1Sportpark Boschoven
    14 nov. 13:00Gloria UC JO19-2 - Bavel JO19-2Sportpark Boschoven
    14 nov. 13:00Gloria UC JO15-2 - Baronie JO15-6Sportpark Boschoven
    14 nov. 14:30Gloria UC JO15-1 - Willem II JO15-2Sportpark Boschoven
    14 nov. 14:45Jong Brabant JO17-2 - Gloria UC JO17-1Sportpark Berkelseweg
    14 nov. 15:00Hoeven JO19-1 - Gloria UC JO19-1Sportpark Achter 't Hof
    14 nov. 15:15Gilze JO17-2 - Gloria UC JO17-2Sportpark Verhoven
    15 nov. 14:30Gloria UC - ChaamSportpark Boschoven
    20 nov. 19:30Gloria UC 35+1 - Rijen 35+1Sportpark de Vijf Eiken
    20 nov. 20:10Viola 35+1 - Gloria UC 35+1Sportpark de Vijf Eiken
    20 nov. 20:30Chaam 35+1 - Gloria UC 35+1Sportpark de Vijf Eiken
    20 nov. 20:50Gloria UC 35+1 - Neerlandia'31 35+1Sportpark de Vijf Eiken
    21 nov. 10:30JEKA JO13-3 - Gloria UC JO13-2Sportpark Beukenlaan
    21 nov. 10:45Willem II JO14-1 - Gloria UC JO14-1Willem II amateurcomplex
    21 nov. 11:00Gloria UC MO13-1 - Baronie MO13-1Sportpark Boschoven
    21 nov. 11:00Gloria UC JO17-2 - Rijen JO17-4Sportpark Boschoven
    21 nov. 11:45Gilze MO15-1 - Gloria UC MO15-1Sportpark Verhoven
    21 nov. 13:00Gloria UC MO17-1 - Rijen MO17-1Sportpark Boschoven
    21 nov. 13:00Gloria UC JO13-1 - The Gunners JO13-1Sportpark Boschoven
    21 nov. 13:00Sarto JO15-5 - Gloria UC JO15-2Sportpark Westend
    21 nov. 14:15JEKA JO15-3 - Gloria UC JO15-1Sportpark Beukenlaan
    21 nov. 14:30Gloria UC JO17-1 - Haarsteeg JO17-2Sportpark Boschoven
    21 nov. 14:30Gloria UC JO19-1 - WDS'19 JO19-1Sportpark Boschoven
    21 nov. 14:30Neerlandia'31 2 - Gloria UC 2Sportpark Neerlandia'31
    21 nov. 15:00Rijen JO19-3 - Gloria UC JO19-2Sportpark de Vijf Eiken
    22 nov. 10:00Gloria UC 5 - Sarto 12Sportpark De Bremer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.Gesta VR1 - Gloria UC VR1
    1 nov.Gloria UC VR1 - Baronie VR4
  • Competitiestand

    TeamGSGWGLVLVTDoelsaldo
    Riel VR1201721971978
    GSBW VR12015321152986
    Hilvaria VR1201505802654
    Uno Animo VR1201244613526
    ST Were Di / FC Tilburg / VR1201226622834
    OVC'26 VR12092951465
    ST Were Di / FC Tilburg / VR1209296267-5
    SC 't Zand VR42050153986-47
    RWB VR12040162870-42
    Gloria UC VR12021172598-73
    Chaam VR120201827143-116
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Broek, Sem van denTeamspeler
    Schenk, DjimTeamspeler
    Tuijtelaars, SemTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.