• Gloria UC VR1 Zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Anthonissen, JennyTechnische stafHoofdcoach
    Bruijn, Berny d.Overige stafTeammanager
    Jansen, TonnyTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 mrt. 19:30Gloria UC MO15-1 - Bavel MO15-1Sportpark Boschoven
    23 mrt. 08:45Zwaluwe MO11-1 - Gloria UC MO11-2Sportpark De Kwarrehoek
    23 mrt. 09:00DIA JO9-4 - Gloria UC JO9-2Sportpark De Gouwen
    23 mrt. 09:00SCG'18 MO11-1 - Gloria UC MO11-1Sportpark Zegenwerp
    23 mrt. 09:30Gloria UC JO11-2 - Viola JO11-2Sportpark Boschoven
    23 mrt. 09:30Gloria UC JO13-3 - JEKA JO13-7Sportpark Boschoven
    23 mrt. 09:30Gloria UC JO10-1 - Bavel JO10-4Sportpark Boschoven
    23 mrt. 09:30Gloria UC JO11-3 - Viola JO11-1Sportpark Boschoven
    23 mrt. 09:30Gloria UC JO8-2 - JEKA JO8-10Sportpark Boschoven
    23 mrt. 09:30Gloria UC JO7-1 - Groen Wit JO7-8Sportpark Boschoven
    23 mrt. 09:30De Raven JO10-1 - Gloria UC JO10-2Sportpark v.v De Raven
    23 mrt. 09:45SV Reeshof JO8-4 - Gloria UC JO8-3Sportpark Campenhoef
    23 mrt. 10:00Gilze JO11-1 - Gloria UC JO11-1Sportpark Verhoven
    23 mrt. 11:00Gloria UC JO9-1 - Waspik JO9-1Sportpark Boschoven
    23 mrt. 11:00Gloria UC JO13-2 - Reusel Sport/CoTrans JO13-2Sportpark Boschoven
    23 mrt. 11:00Gloria UC JO7-3 - Baronie JO7-5Sportpark Boschoven
    23 mrt. 11:00Gloria UC JO8-1 - TSC JO8-2Sportpark Boschoven
    23 mrt. 11:00Gloria UC JO7-2 - Bavel JO7-3Sportpark Boschoven
    23 mrt. 12:30GDC 4 - Gloria UC 2Sportpark GDC
    23 mrt. 12:45Gloria UC MO15-1 - Gilze MO15-1Sportpark Boschoven
    23 mrt. 13:00Gloria UC JO17-2 - SC 't Zand JO17-5Sportpark Boschoven
    23 mrt. 13:00UVV'40 MO13-1 - Gloria UC MO13-1Sportpark Jeugdland
    23 mrt. 13:30Hilvaria JO13-1 - Gloria UC JO13-1Sportpark de Roodloop
    23 mrt. 14:30Gloria UC JO15-1 - TVC Breda JO15-1Sportpark Boschoven
    23 mrt. 14:30Gloria UC MO17-1 - DIA MO17-1Sportpark Boschoven
    23 mrt. 15:00TSV Gudok JO19-4 - Gloria UC JO19-1Sportpark Dalem Zuid
    24 mrt. 10:00Gloria UC 6 - DSE 4Sportpark De Bremer
    24 mrt. 10:00Gloria UC 5 - Neerlandia'31 4Sportpark De Bremer
    24 mrt. 10:30WSJ 3 - Gloria UC 3Sportpark 't Kraaienbos
    24 mrt. 11:00UVV'40 2 - Gloria UC 2Sportpark Jeugdland
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.Bavel VR4 - Gloria UC VR10 - 12
  • Competitiestand

    TeamGSGWGLVLVTDoelsaldo
    Riel VR1201721971978
    GSBW VR12015321152986
    Hilvaria VR1201505802654
    Uno Animo VR1201244613526
    ST Were Di / FC Tilburg / VR1201226622834
    OVC'26 VR12092951465
    ST Were Di / FC Tilburg / VR1209296267-5
    SC 't Zand VR42050153986-47
    RWB VR12040162870-42
    Gloria UC VR12021172598-73
    Chaam VR120201827143-116
  • Team indeling

    Geen informatie