• Gloria UC 3 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 sep. 10:00Gloria UC 3 - Oosterhout 5Sportpark Boschoven
    6 okt. 12:00Bavel 4 - Gloria UC 3Sportpark De Roosberg
    13 okt. 10:00Gloria UC 3 - Baronie 7Sportpark Boschoven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 sep.Tuldania 2 - Gloria UC 34 - 4
  • Poulestanden Gloria UC 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tuldania 232109637
    2GSBW 632019636
    3Gloria UC 3311113944
    4Hilvaria 43003313-100

    Poulestanden Gloria UC 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SAB 31100100103
    2Baronie 711005143
    3Bavel 411002023
    4Chaam 211004313
    5Gloria UC 300000000
    6JEKA 1000000000
    7Oosterhout 500000000
    8TVC Breda 300000000
    9PCP 3100134-10
    10UVV'40 5100102-20
    11Rijen 4100115-40
    12Advendo 31001010-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Borburgh, LeonTeamspeler
    Bree, Thijs v.Teamspeler
    Broek, Michel v.d.Teamspeler
    Cranenbroek, Maikel v.Teamspeler
    Dirven, GuidoTeamspeler
    Friederichs, TwanTeamspeler
    Geuens, GeertJanTeamspeler
    Gils, Dennis vanTeamspeler
    Goos, FrankTeamspeler
    Hooijdonk, Johan v.Teamspeler
    Jacobs, JeroenTeamspeler
    Jagher, Roger d.Teamspeler
    Jespers, RhudyTeamspeler
    Mossel, MikeTeamspeler
    Ouweland, Charlie v.d.Teamspeler
    Theeuwes, VictorTeamspeler
    Veeken, Tom v.d.Teamspeler
    Vlemminx, BenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.