• Gloria UC 6 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aalbers, BjörnOverige stafTeammanager
    Jansen, MarcOverige stafTeammanager
    Nooijens, DickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 sep. 10:00Gloria UC 6 - Jong Brabant 9Sportpark Boschoven
    6 okt. 10:00VV Trinitas Oisterwijk 8 - Gloria UC 6Sportpark D'n Donk
    13 okt. 10:00Gloria UC 6 - Uno Animo 5Sportpark Boschoven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 sep.Willem II 3 - Gloria UC 61 - 5
  • Poulestanden Gloria UC 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gloria UC 611005143
    2FC Tilburg 1011004313
    3Sarto 1811002113
    4VV Trinitas Oisterwijk 810103301
    5Were Di 610103301
    6OVC'26 1000000000
    7TSV Gudok 800000000
    8Uno Animo 500000000
    9SC 't Zand 900000000
    10Riel 5100134-10
    11Jong Brabant 9100112-10
    12Willem II 3100115-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalbers, BjörnTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Barug, IsmailTeamspeler
    Bosch, GeoffreyTeamspeler
    Goorman, FrankTeamspeler
    Jansen, MarcTeamspeler
    Jansens, RobTeamspeler
    Laurijssen, JobTeamspeler
    Laurijssen, TeunTeamspeler
    Loon, Corne vanTeamspeler
    Moeskops, JanTeamspeler
    Nooijens, TimTeamspeler
    Rijt, Gijs v.d.Teamspeler
    Robberecht, YannickTeamspeler
    Talstra, LieuweTeamspeler
    Vermeer, ArdTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.