Home
Nieuws
Wedstrijden
Programma
Uitslagen
Wedstrijdverslagen
Teams
Mannen
Gloria UC 1 - Zondag
Gloria UC 2 - Zondag
Gloria UC 3 - Zondag
Gloria UC 4 - Zondag
Gloria UC 5 - Zondag
Gloria UC 2 - Zaterdag
Gloria UC 35+ - Vrijdag
Vrouwen (senioren/jeugd)
Gloria UC VR1 (zondag)
Gloria UC MO17-1
Gloria UC MO15-1
Gloria UC MO13-1
Gloria UC MO11-1
Gloria UC MO9-1
Junioren
Gloria UC JO19-1
Gloria UC JO19-2
Gloria UC JO17-1
Gloria UC JO17-2
Gloria UC JO15-1
Gloria UC JO15-2
Gloria UC JO14-1
JO13/JO11/JO10
Gloria UC JO13-1
Gloria UC JO13-2
Gloria UC JO12-1
Gloria UC JO11-1
Gloria UC JO11-2
Gloria UC JO10-1
Gloria UC JO10-2
JO9/JO8
Gloria UC JO9-1
Gloria UC JO9-2
Gloria UC JO8-1
Gloria UC JO8-2
Gloria UC JO8-3
Mini's
Gloria UC JO7-1
Gloria UC JO7-2
Selectline Smokkeltrofee
Sponsoring
Sponsoring
Onze sponsoren
Sponsormogelijkheden
Contact over sponsoring
Ledenadministratie
Aan- en afmelden leden
Wijziging (contact)gegevens leden
Contributieregeling Gloria (2019-2020)
Vereniging
Contact
Bardienst regeling
Clubkleding bestellen
Sportiviteit & respect
Bescherming privacy
Clubhandboek
Algemene voorwaarden Gloria-UC
Home
Nieuws
Wedstrijden
+
Programma
Uitslagen
Wedstrijdverslagen
Teams
+
Mannen
+
Gloria UC 1 - Zondag
Gloria UC 2 - Zondag
Gloria UC 3 - Zondag
Gloria UC 4 - Zondag
Gloria UC 5 - Zondag
Gloria UC 2 - Zaterdag
Gloria UC 35+ - Vrijdag
Vrouwen (senioren/jeugd)
+
Gloria UC VR1 (zondag)
Gloria UC MO17-1
Gloria UC MO15-1
Gloria UC MO13-1
Gloria UC MO11-1
Gloria UC MO9-1
Junioren
+
Gloria UC JO19-1
Gloria UC JO19-2
Gloria UC JO17-1
Gloria UC JO17-2
Gloria UC JO15-1
Gloria UC JO15-2
Gloria UC JO14-1
JO13/JO11/JO10
+
Gloria UC JO13-1
Gloria UC JO13-2
Gloria UC JO12-1
Gloria UC JO11-1
Gloria UC JO11-2
Gloria UC JO10-1
Gloria UC JO10-2
JO9/JO8
+
Gloria UC JO9-1
Gloria UC JO9-2
Gloria UC JO8-1
Gloria UC JO8-2
Gloria UC JO8-3
Mini's
+
Gloria UC JO7-1
Gloria UC JO7-2
Selectline Smokkeltrofee
Sponsoring
+
Onze sponsoren
Sponsormogelijkheden
Contact over sponsoring
Ledenadministratie
+
Aan- en afmelden leden
Wijziging (contact)gegevens leden
Contributieregeling Gloria (2019-2020)
Vereniging
+
Contact
Bardienst regeling
Clubkleding bestellen
Sportiviteit & respect
Bescherming privacy
Clubhandboek
Algemene voorwaarden Gloria-UC
Thuiswedstrijden komende week
Datum
Aftrap
Wedstrijd
Scheidsrechter
Accommodatie
Info
19 mrt.
20:00
Gloria UC MO20-1 - SVO RDM MO20-1
C. (Corne) van Loon
Sportpark Boschoven
23 mrt.
08:30
Gloria UC JO7-1 - VOAB JO7-2
Sportpark Haags
23 mrt.
08:50
Gloria UC JO7-1 - R.K.S.V. Groen Wit JO7-3
Sportpark Haags
23 mrt.
09:00
Gloria UC JO13-1 - Olympia'60 JO13-1
B. (Bram) van Beijsterveldt
Sportpark Boschoven
23 mrt.
09:00
Gloria UC JO10-2 - Sarto JO10-3
Sportpark Boschoven
23 mrt.
09:40
Gloria UC JO7-2 - R.K.S.V. Groen Wit JO7-1
Sportpark Boschoven
23 mrt.
10:00
Gloria UC JO9-1 - SCO JO9-1
Sportpark Boschoven
23 mrt.
10:00
Gloria UC JO8-1 - Chaam JO8-2
Sportpark Boschoven
23 mrt.
10:30
Gloria UC JO10-1 - Baronie JO10-1
Sportpark Boschoven
23 mrt.
11:00
Gloria UC MO13-1 - Unitas'30 MO13-2
S. (Sep) Hendrix
Sportpark Boschoven
23 mrt.
11:00
Gloria UC JO11-1 - PCP JO11-1JM
Sportpark Boschoven
23 mrt.
11:00
Gloria UC JO14-1 - VCW JO14-1
L.K.M (Leonardes) Waldschmit
Sportpark Boschoven
23 mrt.
13:00
Gloria UC JO16-2 - Riel JO16-1JM
A. (Ton) Smeekens
Sportpark Boschoven
23 mrt.
15:00
Gloria UC JO16-1 - SC 't Zand JO16-1
J.A.A. (Jack) Le Doux
Sportpark Boschoven
24 mrt.
10:00
Gloria UC 4 - Bavel 5
I. (Ivanildo) Falkenstein
Sportpark Boschoven
24 mrt.
10:00
Gloria UC 2 - SVSSS 3
Sportpark Boschoven
24 mrt.
14:30
Gloria UC 1 - OVV'67 1
A. (Toon) Loomans
Sportpark Boschoven
Uitwedstrijden komende week
Datum
Aftrap
Wedstrijd
Scheidsrechter
Accommodatie
Details
23 mrt.
08:30
SC 't Zand JO11-2JM - Gloria UC JO11-3
Sportpark Bijstervelden
23 mrt.
09:00
Sarto JO7-5 - Gloria UC JO7-2
Sportpark Boschoven
23 mrt.
09:00
WDS'19 JO9-2 - Gloria UC JO9-3
Sportpark Paradijs
23 mrt.
09:00
Chaam JO8-1 - Gloria UC JO8-2JM
Sportpark Groot Heivelt
23 mrt.
09:10
JEKA JO7-1JM - Gloria UC JO7-1
Sportpark Haags
23 mrt.
09:20
UVV'40 JO7-4 - Gloria UC JO7-2
Sportpark Boschoven
23 mrt.
10:00
Sarto JO9-4 - Gloria UC JO9-2
Sportpark Westend
23 mrt.
10:00
VOAB JO12-4 - Gloria UC JO12-2
Sportpark Van den Wildenberg
23 mrt.
12:00
Viola JO12-1 JM - Gloria UC JO12-1
M (Maikel) Foesenek
Sportpark Alpheim
23 mrt.
12:30
Rust Roest 2 - Gloria UC 3
O (Ozden) Bahceci
Sportpark de Hondsheuvels
23 mrt.
13:00
Sarto MO15-1 (9-tal) - Gloria UC MO15-1
Sportpark Westend
23 mrt.
13:00
Nemelaer JO17-2 - Gloria UC JO17-1
H.P.G. (Harko) Kremers
Sportpark De Walzaad
23 mrt.
14:30
Viola JO15-1 - Gloria UC JO15-1
M.A.G.M. (Mark) Doedee
Sportpark Alpheim
23 mrt.
14:30
VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 - Gloria UC JO19-1
G.J.P. (Gert-Jan) Bijvelds
Sportpark D'n Donk
24 mrt.
10:00
SC 't Zand 5 - Gloria UC 3
Sportpark Bijstervelden
24 mrt.
12:15
Gilze VR2 - Gloria UC VR1
M.J.B. (Marcel) Willemse
Sportpark Verhoven
Afgelastingen
Geen afgelastingen