• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 sep.Gloria UC JO14-1 - Viola JO14-16 - 2
    15 sep.Sprundel MO15-1 - Gloria UC MO15-13 - 1
    15 sep.Gloria UC JO17-2 - Reusel Sport/CoTrans JO17-20 - 3
    15 sep.Gloria UC JO19-1 - VOAB JO19-48 - 4
    15 sep.Gloria UC JO15-1 - Reusel Sport/CoTrans JO15-28 - 0
    15 sep.Gloria UC MO17-1 - Viola MO17-13 - 2
    15 sep.Riel JO17-1 - Gloria UC JO17-10 - 8
    15 sep.Gloria UC 2 - Rood Wit V 22 - 4
    16 sep.Gloria UC 3 - Riel 34 - 2
    16 sep.Gloria UC 4 - Gilze 71 - 1
    16 sep.Gloria UC 2 - Jong Brabant 30 - 2
    16 sep.Gilze 6 - Gloria UC 53 - 1
    16 sep.GSBW VR2 - Gloria UC VR14 - 2
    16 sep.Gloria UC 1 - OVC'26 11 - 5
    22 sep.SV Reeshof JO11-1 - Gloria UC JO11-17 - 1
    22 sep.DSE MO11-1 - Gloria UC MO11-26 - 0
    22 sep.Gloria UC JO11-2 - UVV'40 JO11-23 - 9
    22 sep.Gloria UC MO13-1 - Viola MO13-14 - 0
    22 sep.Bavel JO14-2 - Gloria UC JO14-14 - 3
    22 sep.VOAB JO13-5 - Gloria UC JO13-34 - 3
    22 sep.Viola MO17-1 - Gloria UC MO17-10 - 0
    22 sep.Gloria UC JO13-1 - Baronie JO13-44 - 3
    22 sep.SC 't Zand MO15-1 - Gloria UC MO15-11 - 3
    22 sep.Gloria UC JO15-1 - UVV'40 JO15-11 - 5
    22 sep.DIA JO19-2 - Gloria UC JO19-17 - 0
  • Programma

    DatumAftrapWedstrijdAccommodatieDetails
    22 sep11:30Baronie MO11-1 - Gloria UC MO11-1Sportpark De Blauwe Kei
    23 sep10:00Gloria UC 6 - Moerse Boys 5Sportpark De Bremer
    23 sep10:00Gloria UC 4 - Bavel 8Sportpark De Bremer
    23 sep11:00Baronie VR4 - Gloria UC VR1Sportpark De Blauwe Kei
    23 sep12:00Sarto 9 - Gloria UC 3Sportpark Westend
    23 sep12:00SV Reeshof 5 - Gloria UC 5Sportpark Campenhoef
    23 sep14:00Baronie 3 - Gloria UC 2Sportpark De Blauwe Kei
    23 sep14:30OVV'67 1 - Gloria UC 1Sportpark Uilendonck
    25 sep19:00Gloria UC JO17-2 - Viola JO17-1Sportpark Boschoven
    29 sep08:30TSV Gudok JO11-3 - Gloria UC JO11-3Sportpark Dalem Zuid
    29 sep08:30Gilze JO10-2 - Gloria UC JO10-2Sportpark Verhoven
    29 sep09:30Gloria UC JO8-1 - Oosterhout JO8-1Sportpark Boschoven
    29 sep09:30Gloria UC MO11-2 - RSV MO11-1Sportpark Boschoven
    29 sep09:30Gloria UC JO8-2 - Were Di JO8-1Sportpark Boschoven
    29 sep09:30Gloria UC JO13-3 - TSV Gudok JO13-3Sportpark Boschoven
    29 sep09:30Gloria UC JO7-1 - Groen Wit JO7-2Sportpark Boschoven
    29 sep09:30Gloria UC MO11-1 - Zwaluwe MO11-1Sportpark Boschoven
    29 sep09:30Gloria UC JO9-2 - Bladella JO9-2Sportpark Boschoven
    29 sep09:45MOC'17 JO13-3 - Gloria UC JO13-1Sportpark Rozenoord
    29 sep10:00Bavel JO9-2 - Gloria UC JO9-1Sportpark De Roosberg
    29 sep10:00Baronie MO13-1 - Gloria UC MO13-1Sportpark De Blauwe Kei
    29 sep10:00Neerlandia'31 JO11-1 - Gloria UC JO11-2Sportpark Neerlandia'31
    29 sep10:15Beek Vooruit JO17-5 - Gloria UC JO17-2Sportpark De Heikant
    29 sep10:30Groen Wit JO10-3 - Gloria UC JO10-1Sportpark Haags
    29 sep11:00Gloria UC JO11-1 - VOAB JO11-2Sportpark Boschoven
    29 sep11:00Gloria UC JO14-1 - Boeimeer JO14-1Sportpark Boschoven
    29 sep11:00Gloria UC JO13-2 - Olympia'60 JO13-1Sportpark Boschoven
    29 sep12:00Chaam JO7-1 - Gloria UC JO7-3Sportpark Groot Heivelt
    29 sep12:45Gloria UC MO15-1 - Sarto MO15-1Sportpark Boschoven
    29 sep13:00Gloria UC JO17-1 - Were Di JO17-1Sportpark Boschoven